دسته بندی محصولات

فرش نیمه دستباف ناظم و ویژگی های کم نظیر آن

فرش نیمه دستباف

فرش نیمه دستباف ناظم و ویژگیهای کم نظیر آن

فرش ناظم ایده ای برخاسته از صنعتی شدن فرش دستباف است که توانایی تولید انبوه یک فرش تمام پشم و دارای خصوصیت فرش دستباف در تمام کاربردهای آن را دارد که قیمت مناسب و سفارش سازی برای مشتریان در سایزهای مختلف، یکی از مزیت های نسبی آن میباشد.

رسالت شرکت کویر ناظم در تولید فرش های ناظم چیست

با توجه به اینکه قیمت کار دست نیاز به صرف وقت و انرژی زیاد هنرمندان ایرانی دارند واز لحاظ قیمت ارزش افزوده بالایی را پیدا میکند، بر آن شدیم کالایی را تولید کنیم که از نظر جنس و مواد اولیه همان کیفیت و طراوت فرش دستباف را داشته باشد با این تفاوت که از لحاظ قیمت با در نظر گرفتن توان خریداران و تعیین نرخ مناسب، در دسترس همگان باشد.

مواد اولیه و فرآیند تولید فرش ناظم

فرش ناظم از تارو پود پنبه تشکیل شده و نخ بافت ۱۰۰٪ پشم رنگ شده ایران می باشد.

ساختار فیزیکی فرش دقیقا هماهنگ فرش دستباف بوده و دارای تار، چله و پود است که در ۵ الی ۶ رنگ نقوش اصیل ایرانی توسط کامپیوتر بافته می شود، سپس فرش از دار ماشین بافت جدا شده، پس از آن کار دست بر روی فرش بافته شده شروع میشود که شامل کلیه مراحل شستشوی فرش، رنگ پردازی، رفوکاری، کناره پیچ و چرم دوزی و سایر عملیات دستی مورد نیاز فرش های دستباف می باشد.

ویژگی های فرش ناظم وخدمات پس از فروش

فرش ناظم از ۳۰ الی ۴۵ رج می تواند تولید شود واز لحاظ ظاهری کاملا شبیه فرش دستباف می باشد. با توجه به مراحل انجام شده در تولید فرش ناظم، این فرش را فرش نیمه دستی تمام پشم نامگذاری کرده ایم. از ویژگی‌های این فرش می توان به لذت و احساس بسیار خوب هنگام راه رفتن به نسبت فرش های دستباف اشاره کرد.

این فرش قیمت بسیار مناسبی داشته و در مقایسه  با فرش دستباف تا یک چهارم قیمت آن نیز می تواند عرضه شود. شرکت کویر ناظم در راستای تولید فرش ناظم ضمانت ۲۰ ساله رنگ و بافت را تضمین می نماید و گارانتی همراه با خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *